Kastamonu Lihkab

Kastamonu Lihkab

Arazi çalışmalarınız için profesyonel bir mühendislik desteği almanız, sizin için en doğru tercih olacaktır. Profesyonel olmayan firmalarla anlaşmak, maddi ve manevi olarak sizleri zarara uğratacak, zaman kaybına yol açacaktır. Biz, bu sektöre kendini adamış bir firma olarak, sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz.

 

Zemin tespit tutanağı hazırlama, yapı aplikasyon krokisi hazırlama, arsa ölçüm hizmeti, röperli kroki hazırlama, parselasyon işlemleri, cins değişikliği işlemleri, halihazırda harita yapımı, imar planı uygulaması ve kat mülkiyeti hizmeti gibi hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Alanında uzman ekibimiz, son teknoloji ölçüm cihazlarımız, zamanında iş teslim etme politikamız ile istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere hizmetlerimizi sağlıyoruz.

 

Sektördeki tüm güncel gelişmeleri takipte kalarak, yenilikçi bir firma olmaya özen gösteriyoruz. Sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek için titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

Kastamonu lihkab bürosu sektöründe çalışmalarını sürdüren firmamız, müşteri memnuniyetini merkeze alarak hizmetlerini sunmaktadır. Sizlerin memnuniyeti, bizim işimizi heyecanla yapmamızın sebeplerindendir. Sizler de kaliteli ve güvenilir bir mühendislik desteği istiyorsanız, güvenle bizleri tercih edebilirsiniz. Biz, sizlerin beklentilerine göre hareket ediyor, ölçüm cihazlarımızla doğru sonuçlar alıyor, hızlı iş bitirerek sizlere zamandan tasarruf sağlıyoruz. Siz de hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

 

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

İmar hududu içinde bulunan binalı veya binasız arsa ve arazileri, malikleri veya

Parselasyon , ham arazileri üstünde yapılan çalışmalar anlamına gelmekt

İlgilisi tarafından yeri tespit edilemeyen bağımsız bölümün yerinin ilgil